Allegro Pay - tanie zakupy online i najlepsze promocje w megarabaty.pl

Allegro Pay to doskonały sposób na organizację Twoich zakupów. Szereg funkcji zawartych w tej usłudze pozwoli Ci w pełni uzyskać, to co najlepsze w zakupach online. Zapoznaj się z najnowszą ofertą płynącej z Allegro Pay - kupony, monety i atrakcyjne rabaty pozwolą Ci zaś mnożyć zasoby finansowe na Twoim koncie. Najnowsze promocje Allegro Pay znajdziesz na megarabaty.pl już za sprawą kilku kliknięć. Nie zwlekaj - atrakcyjne okazje cenowe czekają na Ciebie!

Allegro Pay jest sposobem płatności wprowadzonym przez platformę zakupową Allegro - lidera wśród przedstawicieli branży e-commerce w Polsce. Polega ona na sprawowaniu pełnej kontroli nad terminem uiszczania płatności za Twoje zakupy. Dzięki Allegro Pay, koszt swoich zakupów pokryjesz do 30 dni lub podzielisz płatność na atrakcyjne raty. Usługa Allegro Pay jest całkowicie darmowa i pozwala na swobodne zwiększanie Twoich środków na zakupy. Nie czekaj - sprawdź najnowsze promocje Allegro Pay i czerp satysfakcję z tej odsłony zakupów online!

Allegro Pay kupony - gdzie je znajdę?

W toku robienia zakupów na platformie Allegro mamy możliwość kolekcjonowania Monet. Możemy je wykorzystać na dwa sposoby:

 • przeznaczyć je na pokrycie kosztu zakupu,
 • wybrać kupon o wartości PLN 10 lub PLN 20.

Kupon taki umożliwia tanie zakupy online przez 14 dni od momentu jego wygenerowania.  Pozwala to na regularne generowanie oszczędności - dzięki czemu mamy lepszą kontrolę nad naszym budżetem. Allegro Pay to prosty sposób na niesamowite zniżki. Sprawdźcie sami!

Jak zrobię zakupy z Allegro Pay?

Zakupy z Allegro Pay są możliwe, jeśli po zalogowaniu na nasze konto Allegro zobaczymy logo Allegro Pay na stronie głównej, podstronie z ofertą lub w dostępnych metodach płatności. Usługa ta może być aktywowana po spełnieniu szeregu warunków i weryfikacji statusu klienta przez obsługę Allegro. Sięgnij po więcej informacji na stronie promocji.

Jeżeli wszystko się zgadza i usługa ta jest dla nas dostępna, należy podjąć następujące kroki:

 1. Wybieramy Allegro Pay jako jedną z dostępnych metod płatności,
 2. Wybieramy jedną z oferowanych opcji spłaty. Obowiązywać ona będzie dla całego naszego koszyka zakupowego. Co ciekawe, mozemy w nim mieć produkty pochodzące od różnych sprzedających.
 3. Sprawdzamy, czy wszystkie dane odpowiadają naszym oczekiwaniom, po czym przechodzimy do zapoznania się z warunkami umowy Allegro Pay. Formularz informacyjny wyświetli się na ekranie Twojego urządzenia - będzie on również dostępny w Twojej skrzynce mailowej.
 4. Czasem należy również potwierdzić swoją tożsamość przed realizacją zakupu. W tym celu serwis wysyła na nr Twojego telefonu specjalny kod, który należy wprowadzić w odpowiednie pole.

To wszystko - w ten prosty i wygodny sposób sprawujesz pełną kontrolę nad swoimi zakupami z Allegro Pay. Promocje dostępne dzięki temu serwisowi pozwolą Ci poznać nową stronę oszczędności. Nie zwlekaj!

Jakie produkty objęte są usługą Allegro Pay?

Płatności Allegro Pay mogą objąć większość kategorii dostępnych na łamach tej witryny internetowej. W ich poczet możemy wliczyć:

 • Elektronika,
 • Moda,
 • Dom i Ogród,
 • Supermarket,
 • Dziecko,
 • Uroda,
 • Zdrowie,
 • Kultura i Rozrywka,
 • Sport i Turystyka,
 • Motoryzacja,
 • Nieruchomości,
 • Kolekcje i Sztuka,
 • Firma i Usługi,
 • eBilet.pl,
 • Allegro Lokalnie.

Kategorie te w ogromnej mierze pokrywają się z promocjami Allegro dostępnymi na naszej stronie internetowej. Trzymaj rękę na pulsie - Allegro Pay pozwala Ci na tańsze zakupy w ramach tego ogromnego serwisu!

 

 

Te promocje przegapiłeś:

kupon rabatowy Allegro Pay

Aktywuj Allegro Pay i płać wygodnie za swoje zakupy!

Zacznij korzystać z bezpłatnej usługi Allegro Pay na swoim koncie Allegro i płać nawet po miesiącu od daty zakupu lub rozłóż kwotę na mniejsze raty. Sprawdź szczegóły!

WYGASŁA
kupon rabatowy Allegro Pay

Kupon 50 zł na zakupy w Allegro przy aktywacji Allegro Pay!

Aby skorzystać z promocji, włącz usługę Allegro Pay na swoim koncie, dokonaj pierwszej transakcji i odbierz kupon o wartości 50 zł na kolejne zakupy.

WYGASŁA
Skończyła się
kupon rabatowy Allegro Pay

Zgarnij nawet 50 Monet przy aktywacji Allegro Pay!

Odbierz 25 Monet za aktywację oraz 25 Monet za pierwszy zakup z Allegro Pay.

WYGASŁA
Skończyła się
Megarabaty