Kiwi - tanie loty, nowe miejsca

Masz w sobie żyłkę podróżnika, ale nie chcesz przepłacać? Z myślą o takich jak Ty powstała wyszukiwarka Kiwi. Tanie loty możesz zabookować już za sprawą kilku kliknieć. Koniec z ograniczeniami! Teraz dzięki promocjom i rabatom dostępnym na Megarabatach możesz swobodnie przebrać kody rabatowe Kiwi i cieszyć się możliwością tanich podróży - gdziekolwiek Ci się zamarzy! 

Kiwi - tanie loty na każdy zakątek globu

Podróżuj z Kiwi! Tanie loty dostępne na tej wyszukiwarce pozwolą Ci szybko i intuicyjnie nawigować wśród najbardziej opłacalnych tras lotnicznych - tak w Europie, jak i na świecie. Wygodne i sprawne rozwiązania sprawiają, że bez kłopoty dostosujesz środek transportu do swoich potrzeb. Innowacyjne rozwiązania sprawiają, że dzięki Kiwi.com loty możemy znaleźć znacznie szybciej, niż w przypadku konkurencyjnych wyszukiwarek. 

Kiwi.com - loty... i nie tylko

Nie samymi lotami jednak Kiwi stoi! Dzięki tej platformie turystycznej możemy również z powodzeniem dokonać rezerwacji samochodu, wynająć pokój i wyszukać plany podróżne, które pozwolą nam oszczędzić jeszcze więcej. A jeśli chcesz zaoszczędzić dzięki Kiwi.com, kod promocyjny stanowi doskonałą receptę na tańszą podróż. Skorzystaj z tej okazji i ciesz się niskimi cenami podczas rezerwacji lotu przez Internet!

Kiwi.com - loty przez aplikację mobilną

W trakcie podróży często musimy sprawdzać niezbędne informacje na ostatnią chwilę. Dlatego też korzystaj do woli z aplikacji mobilnej Kiwi. Tanie loty i wszystkie niezbędne informacje dotyczące Twojej podróży masz dosłownie na wyciągnięcie ręki!

Kiwi.com - Ryanair i inne linie lotnicze

Z jakimi liniami lotniczymi współpracuje Kiwi? Jest ich wiele - a to, co mamy zagwarantowane, to wyjątkowo korzystne ceny za nasze trasy! Wśród marek dostępnych na platformie Kiwi.com należy wymienić:

 • Ryanair,
 • Aer Lingus,
 • British Airways,
 • WizzAir,
 • ITA Airways,

I wiele innych. Wybierz swoją linię lotniczą z Kiwi.com - Ryanair czy jakąkolwiek inną, która będzie odpowiadać Twoim oczekiwaniom.

Kiwi.com kody promocyjne - gdzie je znajdę?
Kody rabatowe Kiwi.com znajdziemy za pośrednictwem kilku kanałów. Są to:

 • witryna internetowa firmy,
 • media społecznościowe,
 • aplikacja mobilna,
 • firmowy newsletter.

To sporo miejsc do przeszukania - a zegar tyka! Aby nie przegapić najbardziej interesujących promocji i sprawdzić z Kiwi tanie loty, skorzystaj z Megarabatów. Tutaj z łatwością zapoznasz się z bieżącą ofertą promocyjną Kiwi.com. Zrobic to możesz na dwa sposoby:

 • W zakładce Sklepy znajdziesz, między innymi, nazwę marki Kiwi.com. Kody rabatowe oraz informacje o bieżących wyprzedażach i tanich lotach pokażą się po kliknięciu nań.

Tutaj znajdziesz zakładkę Sklepy.

 • Zakładka Kategorie pozwoli Ci zestawić tanie loty Kiwi.com z rabatami innych marek branży podróżniczej. Większość z nich znajdziesz w zakładce poniżej:

Kody rabatowe - Podróże i Hotele.

Czy masz już upragniony Kiwi.com kod promocyjny? Doskonale! Teraz zaś dowiemy się, jak go skutecznie zastosować - by naliczona zniżka oznaczała więcej pieniędzy w naszych rękach!

Tanie loty Kiwi - kod promocyjny pozwoli Ci oszczędzić!

Aby zastosować kod promocyjny Kiwi.com, wykonaj następujące czynności:

 1. Przejdź na stronę główną Kiwi.com lub wyszukaj loty, które odpowiadają Twoim planom podróży.
 2. Wybierz żądane opcje lotu i kliknij "Kontynuuj".
 3. Na następnej stronie, pod sekcją informacji o pasażerach, znajdź pole tekstowe przez Kiwi.com "Kod promocyjny". Wprowadzamy tam nasz kupon.
 4. Po wprowadzeniu kodu należy kliknąć przycisk "Zatwierdź kod", znajdujący się obok pola tekstowego. Ten krok jest ważny, ponieważ zapewnia prawidłowe wyświetlenie zniżki podczas tworzenia rezerwacji.

  Powinien on zaktualizować wyświetlane ceny i opłaty natychmiast, ale czasami może to zająć kilka sekund w zależności od obciążenia serwera. W najgorszym wypadku odśwież stronę, jeśli po dłuższym oczekiwaniu zmiana nadal nie jest widoczna. Poczekaj zbyt długo lub kliknij w innym miejscu może zresetować rzeczy z powrotem do regularnych cen.

  Upewnij się, że sprawdzisz końcowe podsumowanie zamówienia tuż przed potwierdzeniem jakiejkolwiek rezerwacji online! Nie mogę wystarczająco podkreślić jak bardzo ten punkt jest ważny, ponieważ brak kluczowych szczegółów na temat tego, co zgodziłeś się kupić może zostawić cię odpowiedzialnym za opłaty lub potencjalne nadmierne wydatki. To powiedziawszy - kontynuujmy!
   
 5. Wypełnij resztę wymaganych pól, w tym billing i informacje o wysyłce i przejrzyj szczegóły rezerwacji, w tym ceny i podatki. Potwierdź, że zastosowany kupon rzeczywiście pozwolił Ci zaoszczędzić pieniądze zgodnie z założeniami! Korekty w ostatniej chwili nieprawidłowych wpisów nadal działają dobrze w większości przypadków, nawet tuż przed zakończeniem zamówienia. Jeśli wszystko wygląda prawidłowo, przejdź na dół.

Na koniec kliknij przycisk "Rezerwuj teraz!", który kończy tworzenie zamówienia. Gratulacje! Zakładając, że nie wystąpiły żadne błędy, komplikacje, problemy z połączeniem i wszystko poszło gładko, otrzymałeś voucher z istotnymi szczegółami dotyczącymi Twojej podróży. Zawsze zachowaj te dokumenty do momentu, kiedy faktycznie wejdziesz na pokład samolotu, aby uniknąć nieprzewidzianych sytuacji. Życzymy powodzenia w podróży i powodzenia w polowaniu na tanie loty Kiwi!

 

Te promocje przegapiłeś:

kupon rabatowy Kiwi.com

Good Deals do -80% w Kiwi.com!

Niepowtarzalne rabaty nawet do -80% na podróże! Sprawdź atrakcyjne oferty do Turcji, Włoch, Hiszpanii i wielu innych miejsc w niskich cenach.

WYGASŁA
kupon rabatowy Kiwi.com

Wybrane loty w promocyjnych cenach na Kiwi.com!

Znajdź tanie loty, dzięki mapie interaktywnej.

WYGASŁA
Megarabaty