BNP Paribas - promocje i kody rabatowe na usługi bankowe

Polski rynek bankowy opływa dziś w rozwiązania, które ułatwiają realizację transakcji platniczych - tak stacjonarnie, jak i online. Do liderów w tej kategorii usług należy francuska instytucja finansowa BNP Paribas. Kody rabatowe i zniżki na oprocentowanie kredytów - a także inne, specjalne akcje promocyjne - sprawiają, że ulokujesz swoje środki w miejscu, które przyniesie Ci ogrom korzyści! Rabaty i promocje BNP Paribas znajdziesz na naszej platformie kuponowej. Oszczędzaj z Megarabatami!

BNP Paribas - bank z tradycjami

Przez dekady funkcjonowania na rynku międzynarodowym BNP Paribas zyskało zaufanie 4 milionów klientów. Oferta tej finansowej instytucji obejmuje szereg kompleksowych usług z zakresu usług finansowych.

Do oferty CITI Banku zaliczyć można liczne usługi, które umożliwiają skuteczne zarządzanie swoimi środkami finansowymi. Do grona tych rozwiązań możemy zaliczyć: 

  • karty kredytowe i płatnicze,
  • konta oszczędnościowe,
  • pożyczki i kredyty (w tym hipoteczne),
  • ubezpieczenia,
  • oferty skierowane do przedsiębiorców.

Poza pełną swobodą zarządzania naszymi pieniędzmi w obrębie konta możemy również liczyć na atrakcyjne rozwiązania, które pozwolą nam mądrze inwestować. BNP promocja zaś sprawi, że oferta tej instytucji finansowej stanie się jeszcze bardziej atrakcyjna. Zobaczcie sami!

Promocja BNP Paribas - kto może z niej skorzystać?

BNP Paribas oferuje swoje usługi różnym typom klientów:

  • indywidualnym,
  • małym i średnim przedsiębiorcom,
  • korporacjom.

Jak widzisz, masz z czego wybierać, decydując się na ulokowanie swoich zasobów w BNP Paribas. Rabaty i zniżki zaś pozwolą Ci zoptymalizować koszt wynikający ze współpracy z bankiem. Zobaczcie sami!

BNP Paribas - promocje i rabaty

Szereg promocji i rabatów BNP Paribas polega na współpracy z innymi, uznanymi na polskim rynku markami. Zobaczmy, na jaki typ zniżek możemy liczyć!

Konto bez opłat - BNP Paribas

Jest to promocja działająca we współpracy z Żabką. Otwierając konto w aplikacji GoMobile i dbając o przychód miesięczny w wysokości min. 1000 zł dostaniemy voucher do Żabki opiewający na 50 zł. Ponadto, posiadacze konta w BNP Paribas mogą brać udział w loterii Żabka.

Promocja Doceniamy Naszych Klientów

Ta promocja BNP Paribas jest kolejną, która polega na współpracy z uznaną na polskim rynku marką - tym razem Biedronką. Polega ona na otrzymaniu bonusu w postaci 3 kuponów o wartości 50 zł, które możemy wydać u znanego portugalskiego giganta dyskontowego. Regulamin jest dostępny na stronie BNP Paribas. Promocja Biedronka to szansa na dodatkowe oszczędności. Nie przegap jej!

Promocja Black Friday - BNP Paribas

BNP Paribas, jak wiele innych instytucji finansowych na świecie, chętnie bierze udział w pewnym szalenie popularnym święcie zniżkowym. Jest to promocja Black Friday - BNP Paribas zaś nie szczędzi na atrakcyjnych rabatach i ofertach zniżkowych dla potencjalnych nowych klientów banku. Zobacz, jak oszczędzić na kredycie i korzystaj z najlepszych promocji i rabatów!

Te promocje przegapiłeś:

kupon rabatowy BNP Paribas

Załóż konto bez żadnych opłat w BNP Paribas!

Mamy dla Ciebie konto za darmo! Zobacz szczegóły i złóż wniosek o jego otwarcie już dzisiaj!

WYGASŁA
kupon rabatowy BNP Paribas

Kredyt gotówkowy ze stałą ratą w BNP Paribas!

Weź pożyczkę do 230 000 zł z ustalonym oprocentowaniem. RRSO 11,57%. Przejrzyj ofertę.

WYGASŁA
kupon rabatowy BNP Paribas

Kredyt gotówkowy ze stałą ratą w BNP Paribas!

Jeśli szukasz kredytu do 200 000 zł, zapoznaj się z ofertą z stałym oprocentowaniem i RRSO wynoszącym 17,30%. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować.

WYGASŁA
kupon rabatowy BNP Paribas

Kredyt gotówkowy ze stałą ratą w BNP Paribas!

Weź pożyczkę do 230 000 zł z stałym oprocentowaniem. RRSO wynosi 11,02%. Przejrzyj ofertę.

WYGASŁA
kupon rabatowy BNP Paribas

Kredyt gotówkowy ze stałą ratą w BNP Paribas!

Weź kredyt o wartości do 230 000 zł z stałym oprocentowaniem. RRSO wynosi 11,55%. Przejrzyj ofertę.

WYGASŁA
Megarabaty