Citi Handlowy kod rabatowy i aktualne promocje — Wrzesień 2023

Kontakt:
pointer
www.citibank.pl
Popularne
Najnowsze
Last minute
kupon rabatowy Citi Handlowy

0 zł za wydanie i użytkowanie karty Citi Handlowy!

Zacznij używać swojej pierwszej karty Citi Handlowy i wykonuj transakcje, aby uniknąć opłat za jej użytkowanie. Sprawdź szczegóły!

SKORZYSTAJ

Promocje Citi Bank - niskie oprocentowanie kart kredytowych na megarabaty.pl

Usługi bankowe nie muszą od teraz spędzać Ci snu z powiek - CITI Bank pozwoli Ci bowiem zapoznać się z nową jakością profesjonalizmu w zakresie finansów. Bogata oferta tego banku pozwoli Ci czerpać to, co najlepsze zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucji różnego typu. Promocje i rabaty, łatwy dostęp do usług online i poprzez aplikację mobilną, a także liczne oddziały banku Citi sprawią, że oszczędzanie stanie się jeszcze większą przyjemnością. Bądź na bieżąco z ofertą tego banku dzięki megarabaty.pl - z pewnością się nie zawiedziesz.

CITI Bank jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży finansowej. Jest to jeden z najbardziej innowacyjnych i przyjaznych dla klienta banków na świecie. Sieć globalnych oddziałów tego banku jest dostępna w ponad 100 krajach, a produkty i usługi są dostępne dla klientów na całym świecie.

CITI Bank oferuje wszechstronne wsparcie finansowe dla klientów, wszystkie szyte na miarę ich potrzeb. Nasza szeroka oferta produktów obejmuje konta osobiste, karty kredytowe, lokaty terminowe, kredyty hipoteczne i inne. Oprócz tego oferuje także wsparcie w zakresie:

  • inwestycji,
  • ubezpieczeń,
  • usług bankowości internetowej i mobilnej,
  • doradztwa finansowego.

Dzięki naszym wszechstronnym usługom i szerokiej gamie produktów CITI może pomóc swoim klientom w osiągnięciu ich celów finansowych. Dołącz do tysięcy zadowolonych klientów CITI Banku i ciesz się z naszych innowacyjnych produktów i usług dzięki ofercie dostępnej na megarabaty.pl. Z nami bez problemu osiągniesz wszystkie swoje celóe finansowe. Wykwalifikowana kadra CITI Banku Handlowego jest zawsze gotowa do pomocy i wsparcia. Zapraszamy do odwiedzenia naszych oddziałów lub skorzystania z usług online, aby dowiedzieć się więcej o naszych produktach i usługach. Przyłącz się do CITI Banku i ciesz się z wszystkich wyjątkowych usług w kategorii Finanse.

Citi Bank - usługi

W ramach oferty banku CITI możesz przystąpić do szeregu usług, dzięki którym możesz z powodzeniem zarządzać swoimi zasobami finansowymi. W ich poczet możemy wliczyć: 

  • karty kredytowe i płatnicze,
  • konta oszczędnościowe,
  • pożyczki i kredyty (w tym hipoteczne),
  • ubezpieczenia,
  • Citi Priority,
  • oferta skierowana do przedsiębiorców.

CITI Bank - rabaty i promocje

W ofercie CITI Bank znajdziesz ogromną ilość rabatów cenowych i atrakcyjnych promocji na szereg produktów. W poczet tych promocji możemy rónież zaliczyć gratisy bądź udogodnienia dostępne w zależności od wybranej usługi bankowej. Polecamy przyglądać się profilom social media Citi Bank - tam znajdziesz informacje o bieżącej ofercie tego banku. CITI Bank posiada również swój kanał Youtube, dzięki któremu z łatwością się zapoznamy z nowinkami na temat nowych rabatów.

 

 

Te promocje przegapiłeś:

kupon rabatowy Citi Handlowy

Prowizja 0 zł dla nowych klientów w Citi Handlowy!

Zacznij od wzięcia pierwszej pożyczki bez opłaty dodatkowej, a RRSO wynosi 12,66%.

WYGASŁA
Skończyła się
Megarabaty